Belediye Başkanımız Yavuz BEDİR, 2019-2020 eğitim – öğretim yılının öğretmenlere, öğrencilere ve velilere hayırlı olmasını diledi.
  • Belediye Başkanımız Yavuz BEDİR, 2019-2020 eğitim – öğretim yılının öğretmenlere, öğrencilere ve velilere hayırlı olmasını diledi.

09 Eyl 2019

Başkanımız mesajında; çocukların, velilerin, öğretmenlerin ve yöneticilerin yeni eğitim ve öğretim yılını kutlayarak; “Başlayacak olan 2019-2020 eğitim – öğretim yılı heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyorum. Yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını, başta öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte yaşıyoruz. Aileden başlayan öğrenme sürecinin ardından ilköğretim döneminde, öğretmenlerimizin yoğun emeklerle aktardıkları bilgi ve birikim neticesinde önemli kazanımlar edinen çocuklarımızın, ülkemizi kalkınmış ülkeler seviyesine, milletimizin hayat standardını yükselterek çağdaş medeniyetler seviyesine getireceklerine inanıyoruz. Bir eğitim-öğretim yılını çocuklarımızla ve gençlerimizle birlikte karşılamanın heyecanı içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve aileleri başta olmak üzere tüm eğitim camiamıza en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, İlköğretim Haftasının ve yeni eğitim öğretim yılının vatanımıza, milletimize ve İlçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorum Yap